اختراع وسیله ای که استرس شما را به حداقل می رساند

,تازه های پزشکی,تازه های پزشکی جهان,تازه های پزشکی و سلامت,تازه های پزشکی زنان,تازه های پزشکی دنیا,تازه های پزشکی دیابت,تازه های پزشکی درمان دیابت,تازه های پزشکی سلولهای بنیادی,تازه های پزشکی سلامت,تازه های پزشکی روز,تازه هاي پزشكي جهان,تازه های پزشکی ایران,تازه های پزشکی در

  اخبارپزشکی ,خبرهای  پزشکی  ,استرس‌

یک شرکت انگلیسی ابزار جدیدی ارائه داده که در طول روز روی قفسه سینه فرد کار گذاشته می‌شود و استرس وی را کاهش می‌دهد.

به گزارش ایسنا،این سیستم که توسط شرکت BioSelf Technology ارائه شده، از حسگرهای یکپارچه‌شده برای نظارت بر داده‌های زیستی کاربر مانند ضربان قلب، تنفس و دمای بدن استفاده می‌کند. خوانش‌های این سیستم به صورت بی‌سیم به تلفن همراه فرد ارسال می‌شود و یک برنامه‌ نرم‌افزاری ویژه آن‌ها را در زمان واقعی تحلیل می‌کند.

زمانی که ابزار Sensate تشخیص می‌دهد کاربر در حال استرس گرفتن است، برنامه نرم‌افزاری متصل به این فناوری، به آن دستور لرزش می‌دهد تا امواج صوتی با فرکانس پایین ایجاد شوند. گرچه این امواج را نمی‌توان شنید، لرزش‌ها در داخل قفسه سینه حرکت می‌کنند و در آن‌جا با تحریک‌کردن عصب vagus استرس را کاهش می‌دهند.

همزمان، برنامه نرم‌افزاری گوشی کاربر انوع خاص موسیقی و اصوات طبیعی را در داخل هدست‌های وی می‌نوازد و گفته می‌شود این نوع موسیقی‌ها اثر آرامش‌بخش ایجاد می‌کنند.

شما هم می توانید نظر دهید: